HARDOX WEARPARTS

WINFA - informačný katalóg (používa program ACROBAT READER - stiahnuť program)


Naše výrobky


HARDOX Wearparts, do ktorého spoločnosť WINFA, s.r.o. vstúpila už v roku 2004, je celosvetová sieť firiem vyrábajúcich náhradné diely vo vlastných kapacitách a pomocou vlastných technológií výhradne z materiálu HARDOX a s možnosťou vývozu produkcie do celého sveta. Každý z licencovaných členov siete HARDOX Wearparts garantuje výrobu náhradných dielov a poskytovanie služieb v najvyššej kvalite.

Súčasná nepriaznivá situácia, ktorá nabúrala plány mnohých firiem, potvrdzuje rastúcu opodstatnenosť tejto činnosti zameranej na opravy, renovácie a výrobu náhradných dielov v našej štruktúre a umožňujeme tak podnikateľom ušetriť nemalé finančné prostriedky, ktoré by vynaložili na nákup nových výrobných celkov.

vyrobky1.jpg vyrobky2.jpg vyrobky3.jpg vyrobky4.jpg vyrobky8.jpg vyrobky10.jpg vyrobky11.jpg vyrobky12.jpg vyrobky13.jpg vyrobky14.jpg vyrobky15.jpg vyrobky16.jpg vyrobky17.jpg vyrobky18.jpg vyrobky20.jpg vyrobky21.jpg vyrobky23.jpg vyrobky24.jpg vyrobky25.jpg vyrobky26.jpgČlenstvo v HARDOX WEARPARTS


Hardox - vysokopevna ocel