Dehydrátor

 Dehydrátora pre štrkovňu

Už od roku 1996 zabezpečuje firma WINFA oteruvzdorné a vysokopevnostné plechy s označením HARDOX, WELDOX, ARMOX, DOMEX, STRENX a TOOLOX od Švédskej hute SSAB Oxelösund ako výhradný dovozca týchto materiálov pre slovenský trh.

V roku 2004 sme sa stali certifikovaným výrobcom náhradných dielov a komponentov z materiálu HARDOX pod celosvetovou značkou HARDOX WEARPARTS a v rámci tejto činnosti sme v rokoch 2019 a 2020 navrhli, vyrobili a dodali dehydrátor do štrkovne.

Medzi inými zaujímavými projektami si dovoľujeme spomenúť jeden z posledných – Výroba nového Dehydrátora pre nemenovanú štrkovňu.

Projekt bol iniciovaný zo strany odberateľa a realizovaný firmou WINFA od zamerania stávajúceho dehydrátora, ktorý mal už 15 rokov a bol už niekoľko krát opravovaný po projekt, ktorý pozostával z vytvorenia kompletnej výkresovej a projekčnej dokumentácie s výrobnými a zváracími výkresmi až po výrobu a odvoz k odberateľovi.

IMG1.jpg

IMG5.jpg

IMG3.jpg

IMG4.jpg

IMG6.jpg

IMG7.jpg

Kategórie

Žiadne kategórie.

We value your privacy

Our company and our partners store or access information on the device, such as cookies, and process personal data such as unique identifiers and standard information that the device sends for the purposes described below. You can agree to the above by clicking the "Accept All" button. Or you can decline it and change your preferred settings by clicking the "Manage Settings" button. Your preferred settings will only apply to this website. We do not need your consent for some forms of processing of your personal data. You can change your preferences at any time by returning to this page or visiting our privacy policy section. You can find more information about data processing and our partners on this page.