Dehydrátor

Dehydrátor | Winfa

Už od roku 1996 zabezpečuje firma WINFA oteruvzdorné a vysokopevnostné plechy s označením HARDOX, WELDOX, ARMOX, DOMEX, STRENX a TOOLOX od Švédskej hute SSAB Oxelösund ako výhradný dovozca týchto materiálov pre slovenský trh.

V roku 2004 sme sa stali certifikovaným výrobcom náhradných dielov a komponentov z materiálu HARDOX pod celosvetovou značkou HARDOX WEARPARTS a v rámci tejto činnosti sme v rokoch 2019 a 2020 navrhli, vyrobili a dodali dehydrátor do štrkovne.

Medzi inými zaujímavými projektami si dovoľujeme spomenúť jeden z posledných – Výroba nového Dehydrátora pre nemenovanú štrkovňu.

Projekt bol iniciovaný zo strany odberateľa a realizovaný firmou WINFA od zamerania stávajúceho dehydrátora, ktorý mal už 15 rokov a bol už niekoľko krát opravovaný po projekt, ktorý pozostával z vytvorenia kompletnej výkresovej a projekčnej dokumentácie s výrobnými a zváracími výkresmi až po výrobu a odvoz k odberateľovi.

IMG1.jpg

IMG5.jpg

IMG3.jpg

IMG4.jpg

IMG6.jpg

IMG7.jpg

Kategórie

Žiadne kategórie.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.