Pôsobíme na trhu špeciálneho hutníckeho materiálu
od roku 1996

Ako výhradný predajca ocele značky SSAB na Slovensku, ponúkame široký sortiment oteruvzdorných, pevnostných, nástrojových, pancierových, automobilových a tvrdonávarových ocelí, vyrábaných na báze kvalitnej švédskej technológie. Máme vyše 4000 ton plechov skladom v hrúbkach od 0,5 mm až do 300 mm.

Viac o špeciálnych oceliach

Členstvo firmy

HARDOX WEARPARTS

Od roku 2000 úspešne rozvíjame svoje aktivity aj v oblasti výroby náhradných dielov a od roku 2004 sme členom celosvetovej siete HARDOX WEARPARTS, ktorá zastrešuje firmy vyrábajúce náhradné diely vo vlastných kapacitách a pomocou vlastných technológií výhradne z materiálu HARDOX. Každý z licencovaných členov garantuje výrobu náhradných dielov a poskytovanie služieb v najvyššej kvalite.

HARDOX IN MY BODY

Vďaka vlastnej výrobe ABROLL kontajnerov sme členom skupiny HARDOX IN MY BODY.

Abroll kontajnery
O spoločnosti | winfa.sk

Nielen predajca
ale aj renovátor

Viac o výrobe

Nie sme len výhradným predajcom špeciálnych ocelí, ale rovnako ponúkame výrobné služby. Ďalšou oblasťou, v ktorej pôsobíme sú renovácie a opravy výrobných celkov s použitím nami vyrobených náhradných dielov z materiálu HARDOX 400, 450, 500, 550, 600 a HARDOX EXTREME. Technologické vybavenie nám dovoľuje vyrábať tvarovo zložité produkty na mieru podľa výkresovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka.

Overené služby vysokej kvality

Kvalitu našich služieb vystavujeme každoročnej previerke vykonávanej spoločnosťou Det Norske Veritas a od roku 2006 sme neprestajne držiteľom certifikátu ISO 9001:2015. Zároveň sme v roku 2023 úspešne absolvovali certifikačný audit a získali Osvedčenie o zhode systému zabezpečovania kvality objednávateľa s požiadavkami SOŠ AQAP 2110:2017 vydané Úradom pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality.

Všetky aktuálne informácie o aktivitách firmy zverejňujeme na našej webovej stránke a v prípade, že potrebujete poradiť pri rozhodovaní, výbere a výrobe zo špeciálnych ocelí, pokojne nás kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.