Novinky

Certifikovaný nákup a spracovanie špeciálneho hutného materiálu
Certifikovaný nákup a spracovanie špeciálneho hutného materiálu
21. 10. 2022

Dnešným dňom sme opätovne obhájili našu certifikáciu systému manažérstva ISO 9001:2015 pre Kúpu a spracovanie špeciálneho hutného materiálu za účelom jeho ďalšieho predaja.

Čítať viac
Nová aplikácia pre štrkovne | Winfa
Nová aplikácia pre štrkovne
23. 05. 2022

Podarilo sa nám navrhnúť a vyrobiť ťažobnú lyžicu na závesný hĺbkový vyťahovák s objemom cca. 2,2 m². Zhotovená v máji 2020 pre štrkovňu v Slovenskej Republike..

Čítať viac
Dehydrátor | Winfa
Dehydrátor
06. 05. 2020

Už od roku 1996 zabezpečuje firma WINFA oteruvzdorné a vysokopevnostné plechy s označením HARDOX, WELDOX, ARMOX, DOMEX, STRENX a TOOLOX od Švédskej hute SSAB Oxelösund ako výhradný dovozca týchto materiálov pre slovenský trh.

Čítať viac
Nový CNC stroj | Winfa
Nový CNC stroj
05. 09. 2019

V roku 2018 sme pridali medzi naše stroje nový 3-osý CNC stroj . Toto obrábacie centrum umožnuje frézovanie, vŕtanie a rezanie závitov. Stroj má zásobník na 24 nástrojov, rýchlosť posuvu až 40 000 mm/min a je schopný obrábať frekvenciou otáčania až 8000ot.

Čítať viac
Odolný ľahký kontajner
Odolný ľahký kontajner
19. 07. 2019

Trnavská firma Winfa, s. r. o., navrhla a v kooperácii vyrobila abroll kontajner kompletne z materiálu Hardox 450. Použitá oterovzdorná a súčasne vysokopevnostná oceľ umožňuje skonštruovať ľahší a súčasne odolnejší kontajner.

Čítať viac

Kategórie

Žiadne kategórie.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.